Αρχική » Ανακοινώσεις » ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Dentist Pass

ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Dentist Pass

Ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Πέλλας επανέρχεται με την ευγενική υπενθύμιση για το από 1-6-2023 αίτημα-παράκλησή μας προς εσάς, για ενημέρωση μαθητών και γονέων περί του προληπτικού προγράμματος dentist pass με τις εξής διευκρινήσεις:

1. Το πρόγραμμα βρίσκεται σε εξέλιξη και αναμένουμε παράταση της καταληκτικής ημερομηνίας έως και το Μάιο του 2024.
  2. Για την ώρα η τελική ημερομηνία διαδικασίας από τους δικαιούχους είναι η 22-10-2023 με δυνατότητα για όσους είναι δικαιωθούν να κάνουν χρήση έως τα τέλη του 2023.
  3. Πλέον οι ηλικίες που δικαιούνται το πρόγραμμα είναι γεννηθέντα παιδιά από 2011-2017.